Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Nowa strona Cocolando!

7 stycznia 2020

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nową stronę sklepu Cocolando! Od dziś możecie korzystać z bardziej przejrzystej, rozbudowanej i spersonalizowanej wersji strony, dzięki której szybko dotrzecie do całego bogactwa zapachów, które dla Was rozpowszechniamy 😊

Prezentacja sklepu Cocolando.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowa szata była wizytówką całego sklepu. Nowy układ strony został znacznie uproszczony, wprowadziliśmy duże zdjęcia i grafiki, dzięki czemu udało się uzyskać przejrzystość i czytelność publikowanych treści. Strona została zaprojektowana w sposób przyjazny również dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Przeprojektowany został panel z kategoriami na stronie głównej. Główne kategorie mieszczą się teraz pod przyciskiem „Kategorie produktów” w menu głównym. Dodaliśmy nowe spersonalizowane grupy zapachów, dzięki którym łatwo znajdziesz swój ulubiony aromat. Dodaliśmy baner tematyczny, który będzie zmieniany w zależności od prowadzonej kampanii. Moduł slider oraz marki przesunęliśmy niżej, aby najważniejsze treści były ukazane jako pierwsze. Dodaliśmy moduły produktowe takie jak najchętniej kupowane, promocje itp… Zmianom uległy również inne zakładki. Zakładkę produktu podzieliliśmy na cztery kafelki, które zawierają wszystkie niezbędne informacje o produkcie, bez konieczności przełączania się między panelami. Koszyk oraz proces składania zamówienia jest teraz bardziej intuicyjny.

Cocolando kategorie zapachów

Uzupełniliśmy stronę o zoptymalizowane i wartościowe treści. Dodaliśmy sekcję Blog, na której będziemy umieszczać przydatne dla każdego świecoholika nowości, wskazówki czy wydarzenia ze świata zapachów, ale również aktualności dotyczące naszego sklepu – tak jak ten wpis 😝

Kolejną istotną zmianą jest nowy filtr produktów. Zależy nam na tym, aby filtrowane przez Was produkty wyświetlały dokładnie to czego szukacie. Możecie również decydować ile chcecie wyświetlić produktów.

Cocolando filtr produktów

Dodaliśmy nowe funkcje do panelu „Moje konto”, możecie m.in. zmienić swoje zdjęcie profilowe przypisane do konta. Wasza profilówka będzie wyświetlać się w różnych miejscach na stronie, jak np. przy opiniach i komentarzach.

Cocolando avatar

COCO punkty I wreszcie… punkty lojalnościowe. Czyli system premiowy dla każdego! COCO punkty (COCOsy) to specjalnie przygotowany program, dzięki któremu możesz od teraz gromadzić na swoim koncie punkty, które potem wymienisz na rabaty lub wybrane produkty. Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Nowa strona to także zapowiedź przyszłych zmian, które stopniowo będziemy wdrażali. Zapraszamy do komentowania, jesteśmy ciekawi waszej reakcji 👌

P.S. Gdyby ktoś chciał pomóc i zgarnąć kilka COCOsów, to zachęcamy do zgłaszania błędów i problemów występujących na stronie. Hojnie nagradzamy!

2 komentarze do “Nowa strona Cocolando!”

  1. Avatar

    Michał Baranek 1 lutego 2021 11:04

    Nie wiem, jak wyglądała stara wersja strony, ale ta bardzo mi się podoba 🙂 chętnie ją przeglądam.

  2. Avatar

    Luśka 19 stycznia 2020 18:18

    świetna zmiana 🙂 teraz o wiele łatwiej jest wyszukać interesujące mnie produkty 🙂 no i brawo za program lojalnościowy 😀

Dodaj komentarz