Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

COCO punkty – program lojalnościowy

COCO punkty - program lojalnościowy

COCO punkty to program lojalnościowy, dzięki któremu zalogowani Klienci sklepu mogą gromadzić punkty (COCOsy), które można wymieniać na wybrane produkty lub na kupony rabatowe o określonej wartości.

Jak sprawdzić ile mam COCOsów?

Liczba zgromadzonych punktów widnieje w różnych częściach sklepu. W górnej jej części znajdziesz ikonę (COCO punkty) z wyświetlaną aktualną liczbą punktów. Kokpit w panelu Moje konto wyświetla tabelę z listą uzyskanych COCOsów za daną akcję.

Za co otrzymam punkty lojalnościowe?

COCOsy możesz zdobywać za różne akcje dokonywane na naszym sklepie internetowym. Oto lista głównych akcji, za które otrzymasz punkty:

Wciąż rozwijamy nasz system premiowy. Będą pojawiać się nowe akcje (stałe jak i tymczasowe), za które otrzymacie dodatkowe COCOsy.

Jak wykorzystać moje punkty?

Punkty możemy wymienić na kupon rabatowy, który może zostać użyty podczas zakupów w sklepie w zakładce Koszyk. Przy pierwszym użyciu wymagane jest minimum 400 COCOsów, wtedy pojawi się opcja wymiany punktów. Każda kolejna wymiana wymaga posiadania co najmniej 100 COCOsów na koncie.

Każde wydane 25 COCOsów to równowartość 1 złotówki. Czyli za 1000 punktów możemy obniżyć cenę aż o 40 zł.

Na sklepie będą pojawiać się wybrane limitowane produkty, za które zapłacicie wyłącznie COCO walutą. Śledźcie naszego Fanpage, aby nie przegapić tych okazji.

Ile punktów otrzymam za działania na sklepie?

Za każde działanie opisane wyżej otrzymacie określoną liczbę COCOsów. Tabela poniżej przedstawia szczegółowe informacje ile przyznawanych jest punktów za konkretną akcję.

AkcjaLiczba COCOsów
Rejestracja konta100
Pierwsze zakupy200
Zakupy (za każdą wydaną złotówkę)0.22 (100 zł = 22 pkt itd…)
Codzienne logowanie 2
Opinia dla produktu2
Komentarz we wpisie2