Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Zapachy do domu

Filtruj Pokazuje 1 - 16 z 127 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 127 wyników

Zapach powietrza po deszczu, świeżo zaparzonej kawy, rozwieszonego prania, pieczonego ciasta, najpiękniejszych kwiatów czy nawet ulubionych perfum. Codziennie otacza nas jakiś zapach. Dzięki aromatyzowanym przedmiotom możemy otaczać się takimi zapachami, które wprawiają nas w dobry nastrój, wywołują uśmiech na twarzy oraz poprawiają nasze samopoczucie. Świece zapachowe stanowią główny asortyment naszego sklepu.

Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę producentów oraz rozmiarów produktów i wyrobów na bazie wosków i eterycznych olejków zapachowych. Nasz asortyment w większości znajduje się w szklanym opakowaniu i posiada nawet do trzech knotów. Możemy wyróżnić modele parafinowe, sojowe, sojowo-pszczelne, a także występujące w różnorodnych kolorach i odcieniach. Poszczególne modele mogą również różnić się strukturą w zależności na przykład od ilości posiadanych olejków zapachowych.

Zapachy do sklepów

Zapachy do domu , czy zapach do mieszkania to temat fascynujący i bardzo rozbudowany, ponieważ możemy w miejscu gdzie spędzamy dużo wolnego czasu z rodziną czy z najbliższymi sprawić, że będą tworzyły tam niepowtarzalny klimat. Ładny zapach w domu poprawia jego odbiór już na samym jego wejściu, a jak to mówią najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej nuty zapachowej dla naszego otoczenia. W wielu galeriach handlowych, w różnego rodzaju sklepach nawet nie wchodząc do środka, a tylko przechodząc obok drzwi wejściowych, bardzo często ujawnia się naszym zmysłom przepiękny aromatyczny zapach, który wręcz zachęca nas do odwiedzin tego sklepu. Zapachy do sklepów dobierane są w bardzo staranny sposób, który wywołuje u nas podczas zakupów pozytywne emocje i sprawia, że spędzamy tam bardzo przyjemny czas. Niejednokrotnie gdy napotykamy podobny zapach w innych okolicznościach, kojarzy nam się on właśnie ze sklepem w którym mieliśmy okazję robić zakupy.

Szeroka gama zapachów

Dzięki elementom zapachowym możemy stworzyć zapachy do pomieszczeń czy zapachy do wnętrz w praktycznie dowolnym wymarzonym aromacie i tutaj mamy ogromne pole do popisu, by osiągnąć ładny zapach w domu. Zapachy przywołują również nasze najskrytsze wspomnienia, ponieważ nasza pamięć zapachowa jest dużo lepsza niż zwykła pamięć. Nawet ta długotrwała pamięć nie ma sobie równych z pamięcią zapachową. Zapach do mieszkania, zapach do pomieszczeń mieszkania może być naprawdę różnorodny i w każdym pomieszczeniu inny. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór asortymentu, dzięki któremu można stworzyć swoje wymarzone zapachy do domu. Dzięki różnego rodzaju produktom zapach do pomieszczeń staje się czymś co możemy zmieniać w dowolnej chwili i cieszyć się tak szerokim spektrum rodzajów zapachów. Zapachy do wnętrz można podzielić na wiele grup. Między innymi na zapachy świeże, morskie, ozonowe, kwiatowe, owocowe, perfumowane, męskie, słodkie, cierpkie, wytrawne, naturalne czy tak zwane jedzeniowe / przyprawowe.

Piękne nuty w każdym pomieszczeniu

W zależności od rozmiaru elementu wydzielającego przyjemną woń , a także jego mocy można dostosować idealną kompozycję by stworzyć piękny zapach do pomieszczeń naszego domu takich jak: łazienka, toaleta, kuchnia, sypialnia, salon, przedpokój, garderoba. Woski zapachowe nie tylko nadają się jako zapachy do pomieszczeń, ale również jako zapachy do zastosowania na zewnątrz, na świeżym powietrzu, na przykład na tarasie, balkonie, werandzie, w ogrodzie, na działce, czy też na pikniku. Formy zapachowe dostępne w naszym sklepie internetowym Cocolando.pl (m.in. tumblery, pilary, votive, pałeczki zapachowe) są również idealne do zastosowania jako zapachy do sklepów, biura, salonów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, różnego rodzaju ośrodków spa, a także hoteli. Zapachy do sklepów najczęściej są wybierane z grupy, perfumowanych, eleganckich oraz świeżych zapachów. Nasze produkty zapachowe potrafią wypalać się nawet do stu pięćdziesięciu godzin i należy każdorazowo palić je , minimum 3-4 godziny. Dzięki czemu w najbardziej efektywny sposób będą uwalniane olejki eteryczne . Należy przy tym pamiętać, aby zachowywać szczególną ostrożność. Nie należy palić knota w pobliżu materiałów łatwopalnych i stawiać jej w przeciągu. Nie wolno pozostawiać palącej się bez opieki oraz w zasięgu dzieci i zwierząt. W naszym sklepie dostępne są również akcesoria do obsługi tych zapachowych przedmiotów . Takie jak nożyczki do knotów, które po każdym paleniu należy przycinać do długości knota ok 3mm, nakładki na świece (illuma-lid), która pomaga szybciej osiągnąć tak zwany basen, aż do ścianek słoja, latarenki, gasidła oraz osłonki. Akcesoria wspólnie stanowią wyjątkowy element dekoracyjny dla wszystkich rodzajów wnętrz, a aromat uwalniany podczas ich palenia działa na nas kojąco, relaksująco i odprężająco wpływając na nasze zmysły tworząc ładny zapach w domu.

Piękne zapachy – można bez nich żyć… ale co to jest za życie.