Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Kominki zapachowe elektryczne

Filtruj Pokazuje wszystko 2 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kominki elektryczne – alternatywa dla kominków tradycyjnych

Zapachowe kominki elektryczne cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów topienia wosków i użytkowników olejków zapachowych. Budzą także szerokie zainteresowanie wśród naszych nowych klientów i nie ma w tym nic dziwnego, są po prostu bezpieczniejsze, mogą być używane także w miejscach, gdzie istnieje zakaz używania otwartego płomienia a więc także używania świec oraz kominków tradycyjnych. Stanowią zatem świetne rozwiązanie a efekt jest porównywalny.

Naturalnie nic nie zastąpi panującej atmosfery w blasku płonących świec czy ognia w kominku, jednak kierując się względami bezpieczeństwa, kominek elektryczny będzie trafnym wyborem, tutaj ciepło potrzebne do wytapiania wosku czy uwalniania aromatu z olejku, wydzielane jest przez świecącą żarówkę halogenową wbudowaną w kominek. Dzięki takiemu rozwiązaniu w poczuciu bezpieczeństwa możemy cieszyć się naszym ulubionym zapachem.

Dekoracja i współczesny design kominków elektrycznych

Szeroka gama designerskich kominków elektrycznych idealnie wpasowuje się do współczesnych wnętrz. Dzięki wyjątkowej stylizacji, stanowią idealną dekorację, nadając wnętrzu wyjątkowy charakter. Są niejednokrotnie dopełnieniem całości i podkreślają główny nurt wystroju danego wnętrza. Różnorodne formy sprawiają, że te produkty znajdują zastosowanie we wszystkich rodzajach pomieszczeń naszego domu: w salonie, sypialni, łazience czy nawet przedpokoju. Coraz częściej znajdują swoje miejsce w hotelach, restauracjach, salonach kosmetycznych, centrach SPA, sklepach a także typowych biurach. Cieszą też naszych seniorów w Domach starców. Kominek elektryczny to wreszcie doskonały pomysł na prezent w zasadzie na każdą okazję.

Kominki elektryczne same w sobie prezentują się wyjątkowo ładnie a jego prawdziwą magię odkryjemy, gdy rozświetli się jego wnętrze a my poczujemy zapach, który ukoi nasze zmysły.
Czy w pochmurny deszczowy, czy też zimowy wieczór, w salonie, zarówno za dnia jak i po zmroku zapachowe kominki elektryczne swoim magicznym urokiem wzbudzają wśród domowników prawdziwy zachwyt. W naszej sypialni mogą pełnić też funkcję wyjątkowej urokliwej lampki nocnej.

Nie tylko wygląd zapachów elektrycznych

Nie tylko elegancki wygląd, ale również praktyczność, wygoda i bezpieczeństwo sprawiają, że coraz więcej osób sięga po tego typu produkty. Brak otwartego ognia jest niewątpliwą zaletą zapachowych kominków elektrycznych. Do zalet tych produktów należą również łatwo wymienne miseczki na woski czy olejki zapachowe. Co ciekawe możemy również spotkać się z kominkami z wbudowanymi wentylatorami, które to wspomagają rozprzestrzenianie się zapachu w pomieszczeniu. Oprócz tego, że ten produkt wygląda bardzo dobrze to znakomicie spełnia swoją podstawową funkcję. Na skutek ciepła topi się i paruje wosk zapachowy uwalniając zawarte w nim olejki zapachowe. Bardzo dobrze również spisuje się mieszanka wody wraz z kilkoma kropelkami olejków eterycznych, które z miseczki kominka parują i rozprzestrzeniają się w pomieszczeniu. Cichutko działający wentylator w kominkach z tą dodatkową opcją, wzmacnia efekt jego działania. Zatem piękny wygląd i roztaczający się aromat są niewątpliwie wspaniałym darem dla naszych zmysłów, który pozwala naszej duszy oddać się w wyjątkowy świat relaksu i odprężenia.