Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Latarenki na świece do domu

Filtruj Pokazuje pojedynczy wynik
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Lampiony do świec i latarenki do domu i ogrodu to kolejne niezwykle dekoracyjne akcesoria, wykorzystywane do aranżacji romantycznego klimatu w naszej przestrzeni. W naszej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju lampiony do świec a także latarenki do domu i ogrodu. Są wykonane ze szkła, metalu, drewna a także ceramiki oraz porcelany. Zarówno latarenki jak i lampiony do świec będą się pięknie prezentować w naszym domu i ogrodzie ale i nie tylko.

Coraz częściej spotykamy je także w miejscach publicznych, restauracjach, salonach kosmetycznych, Centrach SPA, gdzie swoim magicznym urokiem i spokojnego blasku płomienia aromatycznej świecy, czy lampy tworzą jedyną w swoim rodzaju, niezwykle romantyczną aurę relaksu i odprężenia. Lampy do świec, którymi dysponujemy są wykonane z wielkim wyczuciem artystycznym i estetycznym, o przeróżnym designu do wyboru, z pewnością swoim wdziękiem zauroczą i przekonają do zakupu, najbardziej wymagających klientów.

Lampiony do świec – wykorzystanie

Lampy do świec i latarenki do domu będą także praktycznym elementem, który uroczo rozjaśni nasze pomieszczenie w newralgicznych punktach, to pozwoli nam też na bezpieczne przemieszczanie się po zmroku. Prezentują się doskonale w salonach, pokojach dziennych, na parapetach, komodach, na podłodze, w korytarzach, przed drzwiami frontowymi, czy też przy basenie. Niektóre z nich można także zawiesić w dowolnie wybranym pomieszczeniu naszego domu, na tarasie lub w ogrodzie, co pozwoli odpowiednio zmienić natężenie oświetlenia, jeśli zajdzie taka potrzeba. Poza tym, coraz częściej dzięki swojemu urokowi, zastępują one tradycyjne świeczniki na stołach weselnych, podczas Świąt, różnych uroczystości rodzinnych, firmowych a także wieczornych biesiad z przyjaciółmi. Należy tutaj wspomnieć o tym, że na każdą okazję można swobodnie dopasować odpowiednią lampę do świec, tak żeby podkreślała charakter imprezy.

Lampiony do świec są różnej wielkości, te mniejsze nie zajmują dużo miejsca i z pewnością znajdzie się dla nich miejsce na parapecie, brzegu wanny w łazience, na małym stoliczku w korytarzu a także na każdym stoliku w restauracji, na tarasie, czy małym balkonie. Dzięki nim powstanie ciepły, romantyczny klimat, który będzie z pewnością przyciągał wielu klientów.

Latarenki elektryczne – zastosowanie

W naszej ofercie posiadamy także szeroki asortyment latarenek do domu i ogrodu, wykorzystywanych tradycyjnie do palenia zwykłych jak i aromatycznych świec oraz latarenki zasilane energią elektryczną, do wyboru. Latarenki do domu zasilane energią elektryczną mogą posłużyć także jako urocza stylowa lampka ustawiona na nocnym stoliku. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie używanie otwartego ognia jest zabronione, tutaj nasuwają się m.in. szpitale, domy Dziecka czy Seniorów i tym podobne obiekty. Tutaj właśnie latarenki zasilane energią elektryczną będą prostym rozwiązaniem na stworzenie kojącej atmosfery. Latarenki do ogrodu kryją w sobie niezwykle czarodziejską moc, ustawione w naszym ogrodzie dodadzą mu tajemniczej średniowiecznej aury, bo właśnie tam sięgają początki ich powszechnego stosowania, jako osłonę przed zdmuchnięciem umieszczonej w niej świecy, która obok kaganków olejowych stanowiła źródło podstawowego oświetlenia. Latarenki do ogrodu, ustawione w pobliżu naszych roślin czy ulubionych kwiatów, pozwolą nam cieszyć się ich wdziękiem także po zmroku.

Zjawiskowy, koncert płomieni świec w latarenkach i lampionach wkomponowanych w barwnym ogrodzie będzie prawdziwą i jedyną w swoim rodzaju ucztą dla naszych zmysłów. Ten osobliwy klimat pozwoli się nam w pełni zrelaksować i wyciszyć przed snem, by następnego dnia, po ciężkiej pracy, móc się nim ponownie delektować. Prócz pięknych widoków stworzonych przez naturę w naszym ogrodzie, przy pomocy lampionów do świec możemy także upajać się dowolnie odprężającym aromatem, uwalnianym w procesie spalania świecy. Możemy jednocześnie dobierać aromatyczne świece, których woń posiada właściwości odstraszania kąśliwych owadów, ich szeroki wybór znajdą Państwo również w naszej ofercie. Należy podkreślić, że w średniowieczu latarenki i świece były między innymi przywilejem ludzi zamożnych. Dzisiaj na ten mały luksus może sobie pozwolić praktycznie każdy. Wystarczy odrobina fantazji, by przy ich pomocy poczuć ten klimat i cieszyć się nim w chłodne dżdżyste oraz zimowe wieczory. Wreszcie lampy i latarenki do domu czy ogrodu, nadają się idealnie na wyjątkowo atrakcyjny prezent, praktycznie na każdą okazję.

Lampiony do domu jako prezent

Lampion do świec, czy też stylowa latarenka do domu, od szefa w prezencie na Święta, plus świątecznie pachnąca świeca, zamiast tradycyjnych słodyczy, to gwarantowany relaks pracownika i odwrotnie. Lampion do świec czy latarenka do domu będzie także stosownym i gustownym prezentem dla Szefa. Podczas korzystania z produktów oferowanych przez nasz sklep nie zapominajmy jednak o względach bezpieczeństwa i stosujmy je zgodnie z zaleceniami producenta.