Nakładki na świece

Efektowne i efektywne palenie świec

Nakładki na świece stosuje się podczas palenia świec dużych i średnich o jednym koncie. Nakładki na świece zapewniają idealne wytapianie wosku poprzez utrzymanie równomiernej temperatury w środowisku płonącej świecy, stabilizują płomień świecy chroniąc go przed podmuchami z zewnątrz co zapobiega niepożądanemu tunelowaniu wosku wokół konta czy nie efektownego osadzaniu się wosku na ściankach słoika podczas jego wytapiania, zapobiega również nieprzyjemnemu, kopceniu świecy.

Należy również tutaj pamiętać o zasadach prawidłowego palenia świec, między innymi co ważne o wymaganym czasie pierwszego palenia oraz przycinaniu konta na odpowiednią długość. Nakładki na świecę poza tym, że idealnie zapewniają stabilność płomienia i utrzymują równomierną temperaturę we wnętrzu słoja stanowią też finezyjny dodatek, który łagodzi i rozprasza blask płomienia, a w ciemności rzuca efektowne wzorki świetlne na suficie, w zależności od modelu na jaki się zdecydujemy. Podsumowując Nakładki na świecę to efektowne i efektywne palenie świec. Nakładki na świecę, które posiadamy są wykonane min. z aluminium oraz ciężkiego metalu, w odcieniach srebra, brązu, złota, miedzi.

W naszej ofercie znajdziemy kilkanaście różnego rodzaju i wzornictwa nakładek do wyboru, między innymi nakładki na świecę z przepięknym motywem świątecznym, która na świątecznie pachnącej świecy z pewnością podkreśli charakter rodzinnego ciepła w świąteczny wieczór. Świeca zaopatrzona w kunsztowną nakładkę ustawiona w ciemnym zakątku naszego pokoju doda mu uroku a panujący w nim klimat pozwoli nam się zrelaksować i wyciszyć przed snem.

Używając nakładek na świecę pamiętajmy jednak o tym, że nakładki zatrzymują ciepło co sprawia że, zarówno płynny wosk jak i słój oraz nakładka jest bardzo gorąca, mając to na uwadze zadbajmy o to, żeby świecę ustawiać w miejscach niedostępnych dla dzieci a po zgaszeniu świecy odczekać chwilę do schłodzenia nakładki, po czym ją zdjąć i zamknąć słój.

Pokazuje 1–9 z 19 wyników

Powiadom, gdy produkt będzie dostępny Poinformujemy Cię, kiedy produkt pojawi się w magazynie. Po prostu zostaw swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
Email Ilość Nie udostępnimy Twojego adresu nikomu innemu.