Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Nakładki na świece

Filtruj Pokazuje pojedynczy wynik
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Efektowne nakładki na świece

Nakładki na świece stosuje się podczas palenia świec dużych i średnich o jednym koncie. Nakładki na świece zapewniają idealne wytapianie wosku poprzez utrzymanie równomiernej temperatury, stabilizują płomieńchroniąc go przed podmuchami z zewnątrz co zapobiega niepożądanemu tunelowaniu wosku wokół konta czy nie efektownego osadzaniu się wosku na ściankach słoika podczas jego wytapiania, zapobiega również nieprzyjemnemu, kopceniu.

Należy również tutaj pamiętać o zasadach prawidłowego palenia świec, między innymi co ważne o wymaganym czasie pierwszego palenia oraz przycinaniu konta na odpowiednią długość. Nakładki na świecę poza tym, że idealnie zapewniają stabilność płomienia i utrzymują równomierną temperaturę we wnętrzu słoja stanowią też finezyjny dodatek, który łagodzi i rozprasza blask płomienia, a w ciemności rzuca efektowne wzorki świetlne na suficie, w zależności od modelu na jaki się zdecydujemy. Podsumowując nakładki na świece to efektowne i efektywne palenie.
Nakładki na świece, które posiadamy są wykonane min. z aluminium oraz ciężkiego metalu, w odcieniach srebra, brązu, złota, miedzi.

Rodzaje nakładek na świece

W naszej ofercie znajdziemy kilkanaście różnego rodzaju i wzornictwa nakładek do wyboru, między innymi nakładki na świece z przepięknym motywem świątecznym, która na świątecznie pachnącej świecy z pewnością podkreśli charakter rodzinnego ciepła w świąteczny wieczór. Świeca zaopatrzona w kunsztowną nakładkę ustawiona w ciemnym zakątku naszego pokoju doda mu uroku a panujący w nim klimat pozwoli nam się zrelaksować i wyciszyć przed snem.

Używając nakładek na świece pamiętajmy jednak o tym, że nakładki zatrzymują ciepło co sprawia że, zarówno płynny wosk jak i słój oraz nakładka jest bardzo gorąca, mając to na uwadze zadbajmy o to, żeby świecę ustawiać w miejscach niedostępnych dla dzieci a po zgaszeniu świecy odczekać chwilę do schłodzenia nakładki, po czym ją zdjąć i zamknąć słój.