Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Świeczniki

Filtruj Pokazuje wszystko 2 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Design świeczników na votive

Świeczniki dekoracyjne w naszej ofercie, wykonane ze szkła, o przeróżnym designu, w różnych rozmiarach, stanowią praktyczną alternatywę dla świeczników tradycyjnych, tych, które pamiętamy jeszcze sprzed kilku lat, wadą których był cieknący wosk na obrus, czy meble, a usuniecie go sprawiało nie lada problem.

Świeczniki szklane pojedyncze czy w zestawach zainspirowanych własną wyobraźnią, według własnego gustu stanowią niezwykle dekoracyjny element w naszym otoczeniu. Poza funkcją ochronną przed wylewaniem się wosku, świeczniki ozdobne będą się pięknie prezentować na stołach podczas uroczystości rodzinnych czy świątecznych ale i nie tylko. Świeczniki ozdobne o klasycznym designu z odpowiednio dobraną świecą ustawione w naszym mieszkaniu wprowadzą także ciepły, romantyczny nastrój, a także będą subtelnym dodatkiem podkreślającym jego charakter.

Zastosowanie świeczników ozdobnych

Świeczniki ozdobne ustawione na komodach, parapetach, w salonie czy kuchni dodadzą tam feerycznego wdzięku. Świeczniki szklane będą się pięknie komponować w restauracjach, tam naturalne płomienie świec, przy odrobinie fantazji, zdecydowanie podkreślą jej styl. Są one praktyczną podstawką do świec o różnej długości. Te krótsze w świeczniku dekoracyjnym podkreślą jego urok a odpowiednio dobrane świeczniki do wystroju wnętrza będą pięknie z nim harmonizować. Sama pielęgnacja świeczników nie jest uciążliwa a resztki świecy można z niego z łatwością usunąć.

Podsumowując, świeczniki szklane to praktyczne i niedrogie gadżety które, będą też wspaniałym elementem dekoracyjnym w każdym przypadku. Nic tak nie wprowadza magicznego nastroju jak płomyki świec. Zachęcamy do palenia aromatycznych ale również tych zwykłych.