Świeczniki

Świeczniki dekoracyjne w naszej ofercie, wykonane ze szkła, o przeróżnym designu, w różnych rozmiarach, stanowią praktyczną alternatywę dla świeczników tradycyjnych, tych, które pamiętamy jeszcze sprzed kilku lat, wadą których był cieknący wosk na obrus, czy meble, a usuniecie z nich wosku sprawiało nie lada problem.

Świeczniki szklane pojedyncze czy w zestawach zainspirowanych własną wyobraźnią, według własnego gustu stanowią niezwykle dekoracyjny element w naszym otoczeniu. Poza funkcją ochronną przed wylewaniem się wosku, świeczniki ozdobne będą się pięknie prezentować na stołach podczas uroczystości rodzinnych czy świątecznych ale i nie tylko. Świeczniki ozdobne o klasycznym designu z odpowiednio dobraną świecą ustawione w naszym mieszkaniu wprowadzą także ciepły, romantyczny nastrój. Świeczniki dekoracyjne dopasowane do wnętrza naszego domu będą subtelnym dodatkiem podkreślającym jego charakter.

Świeczniki ozdobne z zapaloną świeczką ustawione na komodach, parapetach, w salonie czy kuchni dodadzą tam feerycznego, mieniącego się barwami świecznika wdzięku. Świeczniki szklane będą się pięknie komponować w restauracjach, tam naturalne płomienie świec, przy odrobinie fantazji, zdecydowanie podkreślą jej styl. Świeczniki przeznaczone są do świec zwykłych a także tych aromatycznych. Są praktyczną podstawką do świec o różnej długości. Krótsze świeczki w świeczniku dekoracyjnym podkreślą jego urok a odpowiednio dobrane świeczniki do wystroju wnętrza będą pięknie z nim harmonizować. Sama pielęgnacja świeczników nie jest uciążliwa a resztki świecy można z niego z łatwością usunąć.

Podsumowując, świeczniki szklane to praktyczne i niedrogie gadżety, które z pewnością ułatwią nam palenie świec, będą też wspaniałym elementem dekoracyjnym w każdym przypadku. Nic tak nie wprowadza magicznego nastroju jak płomyki świec. Zachęcamy do palenia świec aromatycznych ale również tych zwykłych. Świeczniki szklane ułatwią nam ich palenie i będą też wspaniałym elementem o charakterze dekoracyjnym.

Wyniki wyszukiwania: 3

Powiadom, gdy produkt będzie dostępny Poinformujemy Cię, kiedy produkt pojawi się w magazynie. Po prostu zostaw swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
Email Ilość Nie udostępnimy Twojego adresu nikomu innemu.