Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

MiniLight

Filtruj Pokazuje wszystko 11 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

MiniLight – kompaktowa świeczka

W asortymencie naszego sklepu Cocolando.pl znajdują się świece zapachowe różnych rozmiarów. Od dużych szklanych przez średnie aż do tych najmniejszych również szklanych słoi. Jednak kiedy chcemy poznać daną markę, która nierzadko ma wiele zapachów byłoby dosyć kosztownym wyzwaniem. Dlatego producenci oferują innego rodzaju formy takie jak woski, votivy czy minilighty.

Te ostatnie idealnie spiszą się jako produkt wygodny i nie drogi do poznania zapachów, i przy tym stanowią małą formę świecy. Nie wymaga się do ich użycia ani kominków jak w przypadku wosków, ani świeczników jak w przypadku votiwów. Po za tym występują one w takim samym repertuarze zapachowym jak klasyczne modele. Zakup nieznanego zapachu do domu nie będzie ryzykowny jeśli zdecydujemy się na taką formę.

Nietypowa budowa

MiniLighty to świece w plastikowym okrągłym pudełku. Ich średnica nie przekracza 5,5cm a wysokość to nieco ponad 2cm. Dzięki takim wymiarom stanowią ciekawą propozycję jako alternatywa dla wosków i samplerów. Aby nie tracić zapachu produkty te zamykane są plastikowym wieczkiem z naklejoną etykietą. Występuje pojedynczy knot, który zamocowany jest do metalowej podstawki znajdującej się na samym dnie.

Cechy charakterystyczne i zalety

W naszym sklepie znajdą Państwo minilighty marki Classic Candle. Produkty te cechują się długością palenia od jedenastu do trzynastu godzin, czyli jak na tak nieduże wymiary to całkiem przyzwoity wynik. Waga pojedynczego produktu to 43 gramy. Użyty w produkcie wosk parafinowy jest w kolorze białym. Nieduża średnica sprawia, że w szybkim czasie uzyskujemy tak zwany “basen”. Przez to w błyskawiczny sposób możemy cieszyć się ulubionym zapachem. Dzięki takim cechom produkty te są idealne do poznania danej marki. Są też świetne do zabrania ich ze sobą na wakacje, czy dłuższą podróż służbową gdyż nie są zbyt dużych wymiarów i łatwo je zmieścić do swojego bagażu podróżnego.