Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Pilary

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wśród propozycji w naszej ofercie znajdują się między innymi, świece zapachowe w formie pilarów marki Yankee Candle. Pilar tej marki to jedna ze współczesnych świec zapachowych, cieszących się ogromną popularnością wśród naszych stałych klientów. Ich prosty, współczesny design, pasuje do aranżacji każdego wnętrza. Tego typu dekoracje występują w trzech rozmiarach, dzięki czemu dopasowanie ich wielkości do naszych oczekiwań jest dużo łatwiejsze. Czas palenia świecy typu Pilar Yankee Candle przy odpowiedniej pielęgnacji oraz w zależności od wielkości wynosi od 25-150 godzin.

Jak wyglądają Pilary?

Pilar Yankee Candle to wysokiej jakości kompozycja zapachowa, stworzona na bazie naturalnych, ekologicznych składników umieszczonych w szklanym, klasycznym opakowaniu z metalową przykrywką. Prosty, owalny kształt słoika pozwoli na wielokrotne wykorzystanie słoika jako naczynia do wszelkiego typu eleganckich dekoracji i nie tylko. Pilary dzięki swojej prostocie doskonale nadają się do dekoracji każdego wnętrza, niezależnie od jego stylizacji. Będą się także dobrze prezentować na stołach podczas wszelkich uroczystości. Podobnie jak wszystkie inne świece tego producenta, Pilary posiadają naturalny bawełniany knot, który podczas palenia nie emituje żadnych toksycznych związków a szlachetne naturalne olejki eteryczne, zapewniają delektowanie się dowolnym aromatem oraz ich mieszaninami aż do 150 godzin. Do wyboru mamy tutaj niezwykle szeroką gamę profesjonalnie dobranych mieszanin zapachów. Tutaj każdy z łatwością znajdzie dla siebie swój ulubiony zapach a być może odkryje te jeszcze piękniejsze, dotąd nie poznane.

Pilary jako pachnąca dekoracja

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór tych słynnych świec i akcesoriów. Produkty Yankee Candle są wytwarzane z wysoko wyselekcjonowanych składników i delikatnych naturalnych esencji, które nie tylko pachną wyjątkowo pięknie, ale stanowią także nietuzinkowy element dekoracyjny. W zależności od sezonu znajdziesz tutaj Pilary w limitowanej edycji, pojedyncze egzemplarze, które są niezwykle cenne i poszukiwane przez koneserów. Polecamy także odpowiednie akcesoria do pielęgnacji świec, dzięki którym możemy w odpowiedni sposób zapewnić prawidłowe palenie, co pozwoli na jej efektywne wykorzystanie. Podczas palenia świecy pamiętajmy o kilku istotnych zasadach- przed pierwszorazowym odpaleniem, należy przyciąć knot do długości ok 3 mm., powinna ona palić się tak długo, aż powstanie basenik płynnego wosku, który równomiernie wypełni powierzchnię świecy, po same ścianki słoja, nie należy dopuścić do powstania tunelu wokół knota, ponieważ każde następne odpalenie będzie ten stan pogarszać a oczekiwany efekt uwalniania aromatu będzie zaburzony. Proces powstawania basenu będzie trwał nawet do kilku godzin, im większa świeca, tym więcej czasu powinniśmy zarezerwować, szczególnie na pierwsze palenie. Pilar polecamy szczególnie tym, którzy lubią prostotę, lekkie subtelne nuty zapachowe i poszukują uniwersalnych elementów dekoracyjnych.