Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Shot – małe świeczki zapachowe w kieliszku

Filtruj Pokazuje pojedynczy wynik
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Shot w świecie zapachowym

Świece zapachowe występują w różnorodnych formach. Najczęstszym rodzajem stosowanych opakowań są szklane pojemniki kształtem przypominające typowe słoje. Duże słoje osiągają najczęściej masę netto ok 625g. Tak zwane shoty stanowią jedną z najmniejszych szklanych form świec zapachowych. Shot kojarzy się bardziej jako forma serwowania napoju alkoholowego, jednak w naszym sklepie w takiej właśnie formie występują świeczki. Naczynie ma kształt popularnie używanych kieliszków do alkoholu. Mieści około 60ml wosku i zawiera jeden, centralnie ułożony knot.

Dzięki kompaktowej budowie, czyli niewielkim wymiarom produkt ten ma też odpowiednio niską i atrakcyjną cenę. Dzięki temu, oraz naprawdę atrakcyjnemu wyglądowi jest znakomitym rozwiązaniem do poznania zapachów danej marki, gdyż niewielkim kosztem możemy nabyć świeczki o różnych zapachach. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi można je zabrać w podróż na wakacje i umilić tym samym sobie pobyt odpalając ulubiony zapach w dowolnej chwili. Lawenda i świeże cytrusy, czy ciasteczko z mlekiem i miodem? – nic prostszego. To wszystko możesz mieć w formie SHOTA!

Charakterystyka i zalety świec w kieliszkach

Shoty palą się przez około 20 godzin i jest to bardzo przyzwoity wynik ze względu na małą średnicę “kieliszka”. Tak, “kieliszka” ponieważ po zużyciu wosku można używać je jako kieliszki do popularnych shotów. Polecamy. Trzeba jednak pamiętać, że nie mają przy tym żadnego wieczka w odróżnieniu do innych szklanych słoi. Dlatego w przypadku gdy chcemy je dłużej przechowywać warto je przykryć nawet zwykłą folią spożywczą, aby nie wywietrzały i utrzymały one jak największą zawartość olejków zapachowych. Podsumowując zaletą tego produktu jest elegancki kształt w formie kieliszka i tym samym niewielkie wymiary, a także atrakcyjna cena co stanowi bardzo dobrą alternatywę dla wosków zapachowych, minilightów czy samplerów.