Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Naturalne świece ekologiczne - soja w innym wydaniu

Filtruj Pokazuje wszystko 10 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Ekologiczne świece zapachowe

W naszej ofercie znajdą państwo naturalne świece zapachowe, wykonane z wosków pochodzenia roślinnego a także wosku pszczelego. W dobie kryzysu ekologicznego to zaledwie kropelka zmierzająca w kierunku ochrony naszego środowiska ale tutaj liczy się każdy najdrobniejszy gest. Coraz częściej producenci całego świata, kierują się przede wszystkim ochroną zdrowia klientów i środowiska.

Naturalna produkcja

Do produkcji naturalnych świec zapachowych czy tych bezwonnych wykorzystują odnawialne źródła energii, pochodzenia naturalnego, zamiast nadal często stosowanej ropopochodnej parafiny, która podczas procesu spalania i zachodzących reakcji między palącym się knotem, uwalnia szkodliwe, duszące, alergizujące a nawet rakotwórcze związki.

W doborze produktów do naszej oferty my także kierujemy się względami ekologicznymi i zdrowotnymi, wybieramy te, które na dzień dzisiejszy spełniają nasze oczekiwania. Na pierwszy plan oferty wysuwają się nasze rodzime, wysokiej klasy, ręcznie robione na bazie wosku sojowego, naturalne świece zapachowe marki Domkove. Świece sojowe przede wszystkim nie zawierają żadnych substancji toksycznych. Są przyjazne dla alergików. Nie kopcą tak jak parafinowe. Palą się o wiele wolniej, dzięki temu, możemy dłużej cieszyć się uwalnianym aromatem.

Perfekcyjne, naturalne świece zapachowe pod każdym względem, tak właśnie można określić ten produkt. Sam wosk jest ekologiczny, w stu procentach ulega biodegradacji, jest przyjazny dla środowiska. Świece ekologiczne to naturalne świece w każdym calu, począwszy od wosku aż po sam knot , który nie zawiera żadnych substancji toksycznych, to czysty produkt naturalny, więc nie zachodzi tutaj obawa o ulatnianie się szkodliwych substancji do naszego otoczenia podczas palenia. Plusem dla tego rodzaju zestawienia składników, jakie zawierają świece ekologiczne jest też fakt, że w zasadzie w ogóle nie kopcą, a regularnie przycinany knot sprawi, że wosk będzie wypalał się wolniej.

Luksusowe świece sojowe

Świece sojowe w naszym sklepie to zdecydowanie luksusowy produkt ekologiczny, kluczowe znaczenie ma tutaj nie tylko baza produktu ale także wszelkie dodatki, za pomocą których, te świece nabierają szczególnego znaczenia. Decydując się na ich zakup najczęściej interesują nas aromaty i tutaj należy być bardzo ostrożnym, zwracać uwagę na to jakiej postaci aromat został dodany do nich, bo przecież zamierzamy się nim delektować a nie truć. Naturalne świece zapachowe w naszej ofercie to produkty naturalne w każdym szczególe. To dzięki matce naturze, możemy się delektować przepięknymi zapachami, zawartymi w olejkach eterycznych, to one właśnie obok naturalnego wosku stanowią kwintesencję naturalnych świec zapachowych.

O właściwościach i dobrodziejstwie olejków eterycznych chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Ich moc zdrowotna znana jest na całym świecie, są wykorzystywane wielokierunkowo i między innymi także w aromaterapii. Ich właściwości lecznicze były już znane w średniowieczu. Decydując się na zakup ekologicznej świecy zapachowej możemy być pewni że to w stu procentach najlepszy wybór. Ekologiczne świece zapachowe w naszym sklepie to świece sprawdzonych, wysokiej klasy producentów. Bez obaw możemy cieszyć się ulubionym zapachem, który będzie się równomierne uwalniał podczas palenia. Świece sojowe, które bardzo lubimy, polskiej marki Domkove, prezentują się bardzo pięknie, naturalny kremowo perłowy, niezwykle subtelny kolor wosku nadaje mu osobliwego uroku i nie drażni naszego wzroku. Temperatura topienia wosku sojowego jest o wiele niższa od temperatury potrzebnej do wytapiania świec parafinowych, zatem nie jest aż tak gorący i w razie przypadkowego wylania się na skórę, obrażenia nie będą tak dotkliwe jak w przypadku innego typu. Ewentualne plamy z także nie sprawiają większego problemu, można je usunąć przy pomocy zwykłych środków myjących.

Wybierz ekologicznie

Prawidłowo palona świeca sojowa, dzięki niższej temperaturze topnienia, może nas cieszyć o wiele dłużej, oprócz tego że jest ekologiczna, to długość palenia na pewno będzie dodatkowym aspektem, przemawiającym za jej nabyciem, o czym coraz częściej przekonują się nasi stali klienci. Pod hasłem „czyste powietrze dla naszych pokoleń” pozbądźmy się wszystkich kopciuchów z naszego otoczenia. Od małego czynu, drobnymi kroczkami po wielki sukces. Zadbajmy o czystą i zdrową atmosferę w naszym domu. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, z ta myślą sięgajmy też po świece ekologiczne, które polecamy gorąco w Cocolando.pl Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę po naszej ofercie. Wybór produktów jest przeogromny i każdy z pewnością znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Kupując świecę ekologiczną, pomyślmy także o naszych bliskich, znajomych, którym możemy sprawić CZYSTĄ przyjemność darując im ten luksusowy aromatycznie i romantycznie koncertujący płomyk na Święta.