Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Świece ręcznie robione

Filtruj Pokazuje wszystko 6 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ręcznie robione świece zapachowe, naszej rodzimej, marki Domkove. Świece ręcznie robione tejże marki dzięki samemu procesowi produkcji, nabierają szczególnego znaczenia, są przede wszystkim wykonane na bazie produktów biodegradowalnych. Zarówno sam wosk jak i knot to produkty czysto naturalne, nie zawierają żadnych substancji toksycznych. Do ich produkcji wykorzystywany jest ekologiczny wosk sojowy, co ważne przyjazny weganom, można go także używać do masażu. W tym przypadku, dzięki swej konsystencji i niskiej temperatury topienia, będzie się z łatwością rozprowadzał na skórze, pozostawiając niezwykle delikatną, gładką i aromatyczną powłokę. Ręcznie robione świece zapachowe są idealnie dopracowane w każdym detalu, dzięki czemu ich wartość nabiera osobliwego znaczenia.

Skład świec hand made

Świece ręcznie robione, które oferujemy nie zawierają żadnych barwników syntetycznych a ich naturalny niezwykle subtelny kremowo perłowy kolor sprawia, że prezentują się bardzo pięknie i co najistotniejsze, nie emitują żadnych rakotwórczych toksyn, pochodzących ze sztucznych barwników. Ręcznie robione świece zapachowe polecanej przez nas polskiej marki co bardzo ważne, zawierają wyłącznie naturalne, certyfikowane olejki eteryczne a ich wspaniałe przeróżne i profesjonalnie dobrane kompozycje zapachowe zachwycają na każdym etapie palenia. Stosowane olejki nie są testowane na zwierzętach i co istotne nie zawierają parabenów. Knoty z czystej bawełny powodują, że świeca pali się czystym spokojnym płomieniem, nie kopci a wosk topi się równomiernie po same brzegi słoja i nie powoduje niechcianego tunelowania czy osadzania wosku na szkle. Słoiki wykorzystywane do produkcji świec pochodzą z polskiej huty szkła, występują w dwóch rozmiarach, o jednakowej średnicy, co jest też bardzo praktyczne w przypadku stosowania nakładek, które szczerze polecamy, dzięki nim palenie jest bardziej efektowne, ale i też ekonomiczne. Mogą one na pierwszym etapie posiadać nierówności, które nie stanowią żadnej wady produktu i znikają po pierwszym paleniu. Świece ręcznie robione to efektowne, niezwykle subtelne produkty, dzięki którym możemy sprawić sobie, ale także naszym bliskim czy znajomym romantycznie aromatyczną przyjemność na każdą okazję. W naszej ofercie polecamy produkty sprawdzone i zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspaniałą wędrówkę po naszej ofercie na Cocolando.pl tutaj znajdziemy kwintesencje naszej wyobraźni. Wspaniałe kompozycje zapachowe, ich wyszukane nazwy, oddają w stu procentach to czego poszukujemy… Ręcznie robione Świece sojowe palą się o wiele, wiele dłużej niż parafinowe. Pierwszorazowe palenie świecy powinno trwać minimum 2 godziny, tyle czasu potrzeba na pełne roztopienie wosku do brzegów słoika, to zapobiega jej tunelowaniu. W przeciwnym razie następne palenie będzie ten stan pogarszać i trudno będzie o wytworzenie pełnego basenu, który pozwala na stuprocentowe uwalnianie zapachu. Warunkiem niezbędnym jest także odpowiednie przycinanie knota po każdym paleniu do ok. 0,5 cm., tym sposobem unikniemy problemu z jej ponownym rozpaleniem a stabilny płomień będzie równomiernie wytapiać wosk.

Palenie świec ręcznie robionych

Ważna jest także temperatura otoczenia, z tego względu nie należy palić ich na parapetach, gdyż temperatura na zewnątrz jest często dużo niższa a to może prowadzić do nierównomiernego spalania świecy od strony okien. Nie należy też doprowadzać do roztapiania się wosku na więcej niż 1 cm. Jeżeli tak się dzieje, oznacza to, że temperatura otoczenia, w którym pali się świeca jest zbyt wysoka i należy ją ze względów bezpieczeństwa niezwłocznie zgasić. Płonącej świecy nie należy pozostawiać bez nadzoru. Nie należy też używać metalowych podstawek, które wzmagają temperaturę wosku. W ten sposób unikniemy ewentualnego odklejania i przemieszczania się knota pod koniec palenia. Podsumowując, ręcznie robione świece zapachowe polecanej przez nas rodzimej firmy „Domkove” to produkt wysokiej klasy, w pełni ekologiczny i bez obaw o nasze zdrowie, możemy dzięki nim rozkoszować się ulubionymi zapachami. Dbając o nasze środowisko, miejmy to na uwadze i wybierajmy produkty takie właśnie jak te. Przede wszystkim tymi kryteriami kierujmy się przy doborze czegoś co ma nam sprawić przyjemność. Tylko z taką świadomością możemy w pełni się zrelaksować w otoczeniu płomieni. Ręcznie robione świece to nieco inny prezent dla przyjaciół czy rodziny na każdą okazję, ucieszy też szefa czy współpracownika. Stosując ręcznie robione świece zapachowe przestrzegajmy zaleceń producenta dotyczących zarówno bezpieczeństwa jak i tych dotyczących sposobu użytkowania. Oferta tego. Produktu w naszym sklepie, zapraszamy na „degustację” 😉 to produkty ulubione przez nas pod każdym względem. Zapachy bardzo wyraziste a zarazem łagodne, kolor naturalny, przyjemny dla oka, warto po nie sięgnąć, gorąco polecamy.