Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Średni słoik

Filtruj Pokazuje wszystko 5 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Świece zapachowe występują w szklanych słojach o różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki swojej atrakcyjnej cenie, najbardziej uniwersalne są świece w średnim słoiku. Ich masa jest zróżnicowana w zależności od producenta i wynosi od 85 gramów do ponad 400 gramów. Są one  przepełnione kompozycjami zapachowymi stworzonymi przez najbardziej cenionych perfumiarzy na całym świecie. Czas palenia świecy zapachowej w średnim słoiku dochodzi do nawet 90 godzin. W asortymencie Cocolando znajduje się 160 świec w średnim słoiku producentów z całego świata.

Pierwszym z nich jest polska marka Domkove, która skupiła znaczną część swojej produkcji na świecach w średnich słoikach.  Producent przykłada wielką wagę do surowców, z których wykonuje swoje świece zapachowe. Świece zapachowe Domkove są ekologiczne, wegańskie, cruelty free oraz biodegradowalne.

Kolejnym, czołowym producentem średnich świec zapachowych, w klasycznych szklanych słoikach z wieczkiem, jest Goose Creek Candle. Produkty tej marki cechują intensywne kolory wosków oraz ciekawe etykiety. Świeca w średnim słoiku waży 411 gramów. Świece w średnim słoiku tej firmy posiadają trzy knoty.

Znana wszystkim marka Yankee Candle, która jest światowym liderem produkcji świec zapachowych, w swoim asortymencie posiada świece w średnim słoiku z wieczkiem, których masa wynosi 85 gramy. Czas palenia średniej świecy to 65-90 godzin.

Amatorom naturalnych świec zapachowych przedstawiamy również świece w średnim słoiku amerykańskiej marki Milkhouse Candles oraz polskiej marki Vera Young. Średnie świece pierwszej firmy ważą prawie 454 gramów a czas ich palenia wynosi około 60 godzin, zaś te od polskiego producenta ważą około 220 gramów, zaś czas ich palenia wynosi 70 godzin. Świece wykonane są z naturalnych wosków sojowych i pszczelich. Średnie świece od Vera Young posiadają dwa knoty.

Poznaj wszystkie zapachy świec w średnim słoiku i przekonaj się, że aura w Twoim domu może zmieniać się razem z jego zapachem.