Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Tumblery

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Tumbler – co to jest?

Na co dzień korzystamy z wielu różnych rodzajów szklanek, które z reguły różnią się ich przeznaczeniem. Możemy tutaj wyróżnić filiżanki do kawy czy szklanki do herbaty, kieliszki do wina, kieliszki do szampana, jeszcze inne do soków, drinków, piwa oraz tak zwane tumblery – czyli po prostu szklanka z grubym dnem.

Najczęściej kojarzy się ona ze spożywaniem whisky, lecz nie tylko. Jest to uniwersalna szklanka i dzięki swojej masywnej budowie cechuje się jej wygodnym i pewnym chwytem w dłoni. Szklana niska z szeroką formą nosi nazwę old fashioned tumbler. Natomiast wysokie tumblery nazywane są highball.

Tumblery w świecie zapachów.

W świecie świec zapachowych ten rodzaj mówi właśnie o prostym, niekoniecznie wąskim słoju zakończonym plastikowym lub metalowym wieczkiem. W naszym asortymencie występują również modele w stylu old fashonioned – czyli w niskim i szerokim formacie bez standardowego wieczka, a za to z ekologiczną papierową przykrywką.

Różne marki i różne tumblery.

Tumblery marki Goose Creek posiadają dodatkowo dwa knoty ułatwiające i usprawniające jej prawidłowe palenie. Old fashioned tumbler marki Yankee Candle z uwagi na swoją geometrię (niskie i szerokie) posiadają aż trzy knoty, dzięki którym tak duży przekrój świecy jest w stanie wytopić się do ścianek słoja. Występują też mniejsze tumblery, które na swój sposób są zgrabne i urokliwe i zawieraja jeden knot, który w tym przypadku jest zupełnie wystarczający.

Wyjątkowe rodzaje.

Dzięki swojej budowie świece takie doskonale eksponują zawartość, niezależnie od tego, czy będzie nią wosk naturalny czy barwiony. To świetna propozycja, jeśli oczekujemy wysokiej jakości, która idzie w parze z atrakcyjną ceną.