Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Votive

Filtruj Pokazuje wszystko 2 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czym są votive?

Jednym z produktów dostępnych w naszym sklepie są świece votive. Charakteryzują się tym, że są w postaci małej świeczki z knotem. Świece votive dostępne są pod marką Yankee Candle. Dzięki kompaktowej wielkości stanowią doskonałą alternatywę dla wosków, które można wykorzystać w celu poznania różnych zapachów danej marki.

Samplery czy votivy?

Votivy (samplery – bo taka nazwa również odpowiada tego typu modelom) występują w kształcie odwróconego ściętego stożka. Samo opakowanie w zasadzie nie występuje, gdyż sampler jest po prostu owinięty folią tak jak przypadku wosków zapachowych firmy Yankee Candle. Na folii widnieje mała etykieta danego zapachu odpowiadająca tej ze świec czy wosku o tym samym zapachu. Wiele osób kolekcjonuje właśnie naklejki, gdyż są nieco większe niż typowe znaczki pocztowe. Świece votive pali się w specjalnie przeznaczonym do tego świeczniku. Czas palenia pojedynczego votivu wynosi do piętnastu godzin.

Jak wyglądają votivy?

Samplery marki Yankee Candle oprócz wyjątkowych zapachów są również bardzo kolorowe tworząc zwartą, zgrabną i naprawdę ładną formę. Tego typu świeczki można bardzo dobrze wykorzystać do zaaranżowania pięknych i wyjątkowych dekoracji do różnych części mieszkania czy domu. Świece votive można również wykorzystać tak jak typowy wosk. Do tego celu samplera należy podzielić na mniejsze kawałki i topić w typowych kominkach zapachowych tradycyjnych oraz kominkach bez użycia otwartego ognia czyli w kominkach zapachowych elektrycznych. Zestaw kilku samplerów o różnych zapachach może być idealnym pomysłem na pięknie pachnący i kolorowy prezent i doskonałą okazją do poznania szerokiej palety zapachowej. W szczególności dla osób, które pierwszy raz mają styczność z światem świec zapachowych taki zestaw wywoła szeroki uśmiech na twarzy i wzbudzi ciekawość i ochotę na poznanie innych zapachów. Dzięki niskiej cenie świec votive można w łatwy sposób przetestować wybrane zapachy. Dlatego polecamy tą pozycję z naszego szerokiego asortymentu sklepowego.