Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Zapachy do samochodu

Filtruj Pokazuje wszystko 3 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zastosowanie zapachów do auta

Zawieszki zapachowe do samochodu w naszej ofercie to efektowne i gwarantowane zwycięstwo nad przykrymi zapachami w aucie, powstającymi podczas jego eksploatacji. Przyczyn tego przykrego zjawiska, jest bardzo dużo, więc, zanim zdecydujemy się na odświeżacze powietrza do naszego auta powinniśmy w pierwszej kolejności zlikwidować przyczynę uwalniającą niekorzystną często niebezpieczną dla naszego zdrowia woń.

Przykre zapachy w samochodzie

Nie zawsze wynika to z naszego niedbalstwa, a przyczyną są często warunki atmosferyczne, którym nasze auto jest poddawane, z braku ogrzewanego garażu oraz możliwości suszenia auta, prowadzi to do rozwinięcia się w nim bakterii i pleśni, która daje charakterystyczny, łatwo rozpoznawalny zapach. Jest ona niestety bardzo szkodliwa dla zdrowia. Z tego względu zanim zdecydujemy się na poprawę komfortu i zakup perfum do samochodu, należy bezwzględnie wyeliminować przyczynę odoru, tylko wtedy możemy być pewni, że warunki panujące w naszym samochodzie, w którym często spędzamy po kilka godzin dziennie, są wolne od czynników chorobotwórczych. Polecamy zatem przynajmniej raz w roku przeprowadzenie niedrogiego zabiegu ozonowania auta lub metody ultradźwiękowej do pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń biologicznych.

Luksusowe zapachy do auta

Stare przysłowie mówi „jak dbasz, tak masz” czy też „Twoje zdrowie, w Twoich rękach”, mając je na uwadze, następnie pozwólmy sobie na odrobinę luksusu stosując zapachy do auta. Na naszym rynku już dawna pojawiły się wszelkiego rodzaju odświeżacze do auta, różnych firm, my z naszej strony polecamy sprawdzone i wysokiej klasy zapachy do samochodu, amerykańskiej marki Yankee Candle oraz włoskiej marki, Millefiori Milano. Odświeżacze do aut w naszej ofercie występują w różnego rodzaju ciekawej formie od zawieszek wykonanych z warstw kartonikowych, nasączonych przeróżnymi, przepięknymi aromatami do wyboru, poprzez zapachowe klipsy, patyczki, które umieszcza się w kratce wentylacyjnej samochodu, po nietuzinkowy, elegancki, medalion z wymiennym dyskiem, który będzie także ekskluzywnym elementem dekoracyjnym w naszym aucie. Wreszcie odświeżacze do samochodu włoskiej marki Millefiori Milano, które także ujmują przepychem fantastycznych kombinacji aromatycznych. Zawieszki zapachowe do auta w kształcie niewielkiego słoja marki Yankee Candle to produkt wykonany z kartoników nasączonych pięknymi naturalnymi aromatami.

Formy odświeżaczy do aut

Zawieszki zapachowe do samochodu można powiesić na lusterku w samochodzie ale także w innych pomieszczeniach. Intensywność zapachu powinna być odpowiednio dozowana w odstępach czasowych. Nie należy przesadzać z dozowaniem i stosować je zgodnie z zaleceniem producenta a efektywne uwalnianie zapachu z zawieszki zapachowej do samochodu, potrwa około jednego miesiąca. Zawieszki zapachowe do auta to praktyczny gadżet, który umili naszą podróż i sprawi że nasze auto będzie pachniało przyjemną świeżością. W tej roli też bardzo dobrze spisują, się zapachy do auta w postaci patyczków umieszczanych na kratce wentylacyjnej. W naszej ofercie wszystkie te produkty występują w różnych zapachach pojedynczo i w mieszaninach do wyboru, od świeżych owoców przez zapachy drzew, traw, kwiatów, ziół, po zapachy orientalne.

Na szczególną uwagę zasługują zawieszki do samochodu w formie niezwykle ozdobnej, metalowej bransoletki z medalionem, w którym umieszczony jest aromatyczny wkład. Zawieszki te wykonane z wielkim kunsztem , stanowią niezwykle dekoracyjny element w naszym aucie, na długie lata a estetyczne wkłady wymienne spełniają swoją funkcję przez około 30 dni. Wkłady do tego typu zawieszki zapachowej do auta są również dostępne w naszym sklepie. Kolejny ciekawy produkt marki Yankee Candle to perfumy do samochodu zawarte w praktycznych klipsach, które umieszcza się między innymi na kratkach wentylacyjnych. Zapachy uwalnianie ze wszystkich produktów Yankee Candle to gwarancja delikatnej nuty aromatycznej w naszym samochodzie, sprawi też że nasza podróż będzie o wiele przyjemniejsza.