Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Candle Warmers akcesoria

Filtruj Pokazuje wszystko 12 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Urządzenia do aromaterapii

Marka Candle Warmers jest producentem najwyższej klasy sprzętu elektrycznego do aromaterapii - lamp do świec zapachowych, dyfuzorów czy kominków do wosków. Kilkanaście lat temu twórca Candle Warmers oparzył się woskiem świecy, co skłoniło go do rozmyślań nad elektrycznymi kominkami do świec zapachowych, które są bezpieczniejsze w użytkowaniu niż te tradycyjne. Produkty Candle Warmers są zróżnicowane w swojej stylistyce, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt dla siebie i swojego wnętrza.

Zapachowe kominki elektryczne

Dzięki marce Candle Warmers zapachowe kominki elektryczne cieszą się coraz większą popularnością wśród fanów topienia wosków i użytkowników olejków zapachowych. W ich budowie, zamiast tradycyjnej świecy tealight użyto elektrycznego źródła ciepła, do rozpuszczania wosku zapachowego. Elektryczne kominki zapachowe Candle Warmers posiadają dodatkowo cichy wentylator, który umożliwia dokładne rozprowadzenie zapachu po pomieszczeniu. Takie rozwiązanie sprawia, że elektryczne świece stają się bezpieczniejsze. Nie stanowią zagrożenia dla dzieci, zwierząt czy osób starszych, które mogłyby zapomnieć o źródle ognia w domu i pozostawić je bez opieki. Zapachowe kominki elektryczne Candle Warmers są energooszczędne.

Dyfuzory ultrasoniczne

Kolejnym produktem stworzonym przez markę Candle Warmers są dyfuzory ultrasoniczne. Są one doskonałym pomysłem na rozprowadzenie ulubionego olejku zapachowego we wnętrzu. Zbiornik w dyfuzorze ultrasonicznym Candle Warmers uzupełnia się wodą z dodatkiem kilku kropli olejku eterycznego. Urządzenie zaopatrzone jest w płytkę wibrującą z dużą częstotliwością, która rozbija na drobne cząsteczki mieszaninę wody i olejku, tworząc w pomieszczeniu zapachową mgiełkę, roznoszącą się po całym wnętrzu. Dyfuzor ultrasoniczny Candle Warmers jest idealnym rozwiązaniem do domowej aromaterapii. W zależności od wyboru olejku eterycznego, dyfuzor zapachowy może na nas działać relaksacyjnie, uspokajająco, odprężająco, pobudzająco, może wzmagać koncentrację lub wpływać na lepsze zasypianie. Elektryczne dyfuzory zapachowe Candle Warmers nie emitują ciepła, a tym samym nie podgrzewają olejków zapachowych, co mogłoby wpłynąć na zmianę ich właściwości chemicznych.

Lampy i latarenki do świec

Candle Warmers słynie również z urokliwych elektrycznych lamp do świec i latarenek do świec. Świecę umieszcza się pod żarówką halogenową znajdującą się u góry urządzenia. Po chwili ciepło przez nią emitowane rozpuszcza wosk i pozwala na rozprowadzenie zapachu po całym wnętrzu. Dzięki lampie do świec Candle Warmers możemy cieszyć się pięknym aromatem bez obawy o pilnowanie ognia. Włączoną lampę do świec można zostawić, wychodząc z domu i po powrocie cieszyć się pięknym zapachem wypełniającym całą przestrzeń naszego mieszkania lub domu. Lampy do świec Candle Warmers są idealnym rozwiązaniem do biur czy sklepów, gdzie nie wolno palić świec przy użyciu ognia lub w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci lub zwierzęta. Lampy do świec Candle Warmers posiadają wtyczkę przystosowaną do polskiego rynku oraz wymienną żarówkę, dzięki czemu nie musimy martwić się o ich trwałość.