Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Classic Candle akcesoria

Filtruj Pokazuje 1 - 16 z 19 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

Design i zapach

Wyjątkowy design stworzony dzięki przepięknym etykietom oraz eleganckim słojom, w którym zamknięte są uwodzicielskie aromaty. To najmocniejsze strony produktów oferowanych przez Classic Candle. Marka oferuje ok 90 złożonych i pięknych zapachów. Od świeżych, przez owocowe, przyprawowe i na drzewnych i perfumowanych kończąc. Zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodne etykiety stosowane na produktach stanowią o ich pięknie, dzięki którym idealnie wpasują się w każdy wystrój wnętrza.

Świece, woski i minilighty zapachowe

Classic Candle producent świec zapachowych i świeczek zapachowych w formie minilightów, a także wosków zapachowych.
Świece zapachowe oferowane są w wersji z dwoma bawełnianymi knotami, dzięki którym są komfortowe i łatwe w użytkowaniu. Zastosowany parafinowy wosk w kolorze białym podkreśla elegancję świec. Ich waga to nieco ponad 600 gram netto, dzięki czemu możemy się cieszyć uwalnianym aromatem aż między 100-150 godzin.

Idealnym sposobem na poznanie marki i proponowanych zapachów jest skorzystanie z kompaktowych minilightów oferowanych przez Classic Candle.
Są to małe świeczki z pojedynczym knotem bawełnianym w plastikowym okrągłym opakowaniu z przykrywką oklejoną małą etykietom tożsamą z tą zastosowaną w dużej świecy. Produkt waży ok 50 gram i pali się ok 10 godzin.

Trzecią formą produktów są woski zapachowe w formie 6 kostek do stosowania w kominkach zapachowych tradycyjnych i kominkach zapachowych elektrycznych. Woski tak jak minilighty dostępne są tak samo w pełnej gamie zapachowej marki.
Opakowanie ma wymiary ok 7m x 6cm i waży niespełna 100g. 6 kostek w bloku zapewnia niecałe 72 godziny efektywnego topienia wosku.

Sojowa wersja Classic Candle

W ostatnim czasie na Polski rynek marka wprowadza produkty zgodnie ze współczesnymi trendami wersje eko w postaci zastosowania wosku sojowego.
Na razie nie są dostępne wszystkie zapachy w wersji naturalnej sojowej, ale z całą pewnością pozostaje to tylko kwestią czasu.