Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Świece Domkove

Filtruj Pokazuje 1 - 16 z 23 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Domkove to nasze rodzime, wysokiej klasy, ręcznie robione naturalne świece zapachowe, na bazie wosku sojowego.

Świece Domkove nie zawierają żadnych substancji toksycznych, są przyjazne dla alergików. Podczas palenia nie emitują związków toksycznych do naszego środowiska. Palą się o wiele wolniej, dzięki temu, możemy się nimi dłużej cieszyć. Sam wosk jest ekologiczny, w stu procentach ulega biodegradacji, jest przyjazny dla środowiska. Świece Domkove to naturalne świece w każdym calu, począwszy od wosku przez naturalne olejki eteryczne aż po sam knot , który jest wykonany z bawełny i nie zawiera żadnych substancji toksycznych. Ich naturalne aromaty to kompozycje olejków zapachowych posiadających międzynarodowy certyfikat IFRA. Nie zawierają parabenów, flatanów, ani nie były testowane na zwierzętach. Reasumując Świece Domkove to idealny produkt naturalny, więc nie zachodzi tutaj obawa o ulatnianie się szkodliwych substancji do naszego środowiska.

Luksus od Domkove

Domkove w naszym sklepie to zdecydowanie luksusowy produkt ekologiczny, kluczowe znaczenie ma tutaj fakt, że wszystkie ich składniki są w pełni naturalne. Decydując się na zakup świecy najczęściej interesują nas ich zapachy a pewność, że Domkove to sama natura, powinna przekonywać o wyborze właśnie tych produktów. Świece sojowe, które bardzo lubimy, polskiej marki Domkove, prezentują się bardzo pięknie, naturalny kremowo perłowy, niezwykle subtelny kolor wosku nadaje mu osobliwego uroku. Świeczki sojowe palą się stabilnie a sam wosk wytapia się równomierne do ścianek słoja. Temperatura topienia wosku sojowego jest o wiele niższa od temperatury potrzebnej do wytapiania świec parafinowych, zatem nie jest aż tak gorący i w razie przypadkowego wylania się wosku na skórę, obrażenia nie będą tak dotkliwe jak w przypadku innego typu wosku. Ewentualne plamy z wosku sojowego, także nie sprawiają większego problemu, można je usunąć przy pomocy zwykłych środków myjących. Prawidłowo palona świeca sojowa, dzięki niższej temperaturze topnienia, może nas cieszyć o wiele dłużej, oprócz tego że jest ekologiczna, to długość palenia na pewno będzie dodatkowym aspektem, przemawiającym za jej nabyciem, o czym coraz częściej przekonują się nasi stali klienci. Do wyboru w naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje świec różniące się jedynie wielkością i odpowiednio ceną, dysponujemy także szeroką gamą wosków zapachowych od Domkove, które mogą być także z powodzeniem używane między innymi do masażu.

Jak wyglądają świece Domkove?

Świece Domkove swoją strukturą przypominają perłowy balsam, umieszczony w specjalnie wyprodukowanych do tego celu słoikach z nakrętką. W naszej ofercie znajdą Państwo świece małe o wadze 0,165 kg, które palą się około 50 godzin oraz większe o wadze 0,375 i długości palenia około 110 godzin. Wybór ze względu na aromat jest ogromny, z pewnością znajdą Państwo swój ulubiony zapach lub odkryją nowy, dotąd nie poznany, który swą uwodzicielską nutką zapachową, zachęci do ponownego sięgnięcia właśnie po niego, podczas kolejnych zakupów. Zapraszamy.