Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Goose Creek Candle akcesoria

Filtruj Pokazuje 1 - 16 z 26 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 26 wyników

Kolebka i początek historii

Znana amerykańska marka świec zapachowych Goose Creek Candle i innych produktów aromatycznych rozpoczęła swoją działalność na koniec lat dziewięćdziesiątych. W niewielkim miasteczku Kentucky w Liberty Chuck Meece rozpoczął piękny bieg historii marki w 1998r. W kolejnych latach z pasją realizowane są cele marki przez kolejne pokolenia tej rodziny.

Wysoka jakość składników

Producent oferuje produkty wytwarzane w Ameryce z zachowaniem najwyższej jakości i standardów przy ich produkcji. Olbrzymią wagę przykłada się do każdego komponentu składowego. Zapachy Goose Creek Cndle są zatwierdzone przez IFRA, która promuje bezpieczne stosowanie substancji zapachowych oraz stosowania określonych kryteriów czystości dla używanych materiałów.
Produkty Goose Creek są wytwarzane w przyjaznym środowisku pracy przez ludzi, którym możesz zaufać.

Oferowany asortyment

W naszym sklepie Cocolando.pl dostępny jest następujący asortyment marki Goose Creek. Są to przede wszystkim świece Goose Creek - zapachowe. Piękne, szklane słoje w klasycznej odmianie z dwoma knotami wykonanymi z czystej bawełny oraz szczelnie zamknięty aromat to kwintesencja jakości. Marka oferuje ponad 150 rodzajów zapachów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie :). Intensywność zapachu podczas całego procesu spalania świecy jest znakiem rozpoznawczym marki. Między innymi dzięki temu produkty cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.
Goose Creek Candle sklep oprócz klasycznego słoja, którego czas wypalania sięga aż 150 godzin dostępne są też tumblery, które również posiadają dwa bawełniane knoty.W zależności o wielkości tumblera czas wypalania osiąga maksymalnie 110 godzin.

Goose Creek Candle sklep w którym drugim równie licznym oferowanym produktem są woski zapachowe. Woski do topienia w kominkach tradycyjnych jak i kominkach elektrycznych zapakowane są w okrągłą formę z wyraźnym podziałem na kosteczki. Taka forma pozwala dzielić wosk w zależności od indywidualnej potrzeby. Im więcej użyjemy kosteczek w kominku tym zapach intensywniejszy.

Pomysł na prezent i ozdoba w Twoim domu

Jeżeli poszukujesz prezentu dla bliskiej Ci osoby z okazji urodzin czy innego święta to świece zapachowe Goose Creek doskonale się do tego nadają! Z szerokiej gamy aromatów z łatwością wybierzesz ten, który zachwyci obdarowaną osobę. Jest to też oryginalny pomysł na prezent. Pamiętaj, że słój po wypalonej świecy można użyć po jego oczyszczeniu jako np wazon na kwiaty, czy jako pojemnik na przyprawy albo słodycze !! :)
Goose Creek świece szklane to także znakomita ozdoba w Twoim domu. Przepiękna forma w klasycznej odmianie doda wnętrzu odczucia ciepła i przytulności. Szeroka gama zapachów zaspokoi najbardziej wybrednego klienta. Nasz Goose Creek Candle sklep posiada wiele unikalnych zapachów, również tych z edycji limitowanych. Niezwykłe etykiety na świecach sprawiają, że produkty wyróżniają się i stanowią cudowne uzupełnienie nadając wnętrzu końcowy charakter. Dzięki zastosowaniu dwóch bawełnianych knotów Goose Creek świece wypalają się równomiernie i nie pozostawiają czarnych pozostałości na ścianach lub sufitach.