Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Milkhouse Candles akcesoria

Filtruj Pokazuje wszystko 11 wyników
Producent
Zapachy
Zakres ceny
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Zdrowe świece sojowe

Marka Milkhouse Candles wywodzi się z Ameryki Północnej. W 2002 roku jej założyciel Eric Sparrow postanowił rzucić swoją dotychczasową pracę i zrealizować marzenie o produkcji i sprzedaży naturalnych świec sojowych. Wierzył on, bowiem, że są one zdrowsze dla człowieka, a ich produkcja mniej wpływa na środowisko niż produkcja popularnych świec parafinowych. Mieszanka wosków Milkhouse Candles jest prosta: czysty wosk pszczeli i naturalny wosk sojowy z soi uprawianej na Środkowym Zachodzie USA. Do wosku nie dodaje się sztucznych barwników, zaś knoty wykonują jedynie z surowców, które nie są zanieczyszczone ołowiem. Świece Milkhouse Candles stanowią bezpieczną i czystą alternatywę dla świec parafinowych.

Świece najlepszej jakości

Asortyment Milkhouse Candles jest bardzo bogaty. Flagowymi produktami są świece w średnich i dużych słoikach oraz woski zapachowe wyglądem przypominające tabliczkę czekolady. Taka budowa wosków zapachowych Milkhouse Candles umożliwia precyzyjne dawkowanie wosku, bez jego kruszenia. Świece w dużych słoikach posiadają uchwyt, dzięki czemu ich przenoszenie jest niekłopotliwe i bezpieczne. Milkhouse Candles wychodzi również naprzeciw osobom, które dopiero chcą przetestować jej asortyment. Prócz wspomnianych wcześniej wosków zapachowych, produktem idealnie się do tego nadającym są świece w małej szklance typu shot. Mimo, że są niewielkich gabarytów, czas ich palenia jest długi, bo wynosi około 20 godzin. Sprawdzą się idealnie jako prezent dla bliskiej osoby lub w dalekiej podróży, gdzie chcemy zamienić nieznaną nam przestrzeń w swój tymczasowy dom. Najważniejsze jest jednak to, co wewnątrz świecy, czyli materiały najwyższej jakości użyte do jej wykonania, które gwarantują brak substancji szkodliwych emitowanych w czasie jej palenia. Milkhouse Candles nie używa barwników ani knotów, które mogłyby zawierać ołów. Marka skupuje surowce do produkcji świec od sprawdzonych, na przestrzeni lat, dostawców. Wykorzystuje jedynie czysty wosk pszczeli i naturalny wosk sojowy.
Unikatowe zapachy jedzeniowe i owocowe

Wygląd świec Milkhouse Candles przywodzi na myśl rodzinne tradycje i daleko im do nowoczesności. Świece Milkhouse Candles umieszczane są w klasycznych słoikach, które wyglądem i nazwą nawiązują do używanych przez nasze babcie i prababcie szklanych opakowań do mleka i nabiału, jak butelka na mleko - „Milkbottle”, słoik na śmietankę – „Cream Jar” czy słoik na masło – „Butter Jar”. Świece Milkhouse Candles posiadają idealnie zrównoważone i harmonijne kompozycje zapachowe, przepełnione olejkami zapachowymi. Szybko i intensywnie wypełniają wnętrze swoim zapachem. Asortyment Milkhouse Candles obfituje głównie w zapachy jedzeniowe i owocowe. „Caramel apple”, „Oatmeal, milk & honey”, „Brown butter Pumpkin” – już na samą myśl o nich mamy ochotę je schrupać.