Tymczasowo wyłączamy darmowe zwroty dla zamówień złożonych od dnia 03.02.2021 od godz. 18:00. Przepraszamy

Millefiori Milano akcesoria

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Mediolan jest miastem znanym na całym świecie ze swojego charakterystycznego stylu, przepełnionego luksusem i polotem. Jego mieszkańcy cenią dobry gust i piękne przedmioty, które ich otaczają. Marka Millefiori Milano jest znamienitą częścią tego miasta i z dumą wykorzystuje opinię i tradycję miejsca, z którego się wywodzi. Dowodzi, że Mediolan to nie tylko moda i tekstylia, lecz również hipnotyzujące zapachy do wnętrz, tworzone już od wczesnych lat 90-tych ubiegłego wieku. Mottem Millefiori Milano jest hasło „Styl ma swój zapach”. Wysokiej jakości zapachy Millefiori Milano i stylowe dodatki do domu tworzą wyjątkową atmosferę we wnętrzu. Pozwalają dodać odrobiny luksusu naszej codzienności. Zapachy Millefiori Milano ożywiają wspomnienia i mówią o naszej osobowości, tworząc w ten sposób niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu. Stała dbałość o szczegóły i jakość znajduje odzwierciedlenie w starannym doborze zapachów i designerskich rozwiązań stanowiących propozycję marki Millefiori Milano.

Millefiori Milano – bogaty asortyment

Swoją działalność Millefiori Milano rozpoczęła od produkcji wysokiej jakości świec zapachowych, które możemy znaleźć w asortymencie firmy do dnia dzisiejszego. Zachowują one idealną równowagę między perfekcyjnym zapachem a nowoczesnym i eleganckim wyglądem świecy. Świece Millefiori Milano znajdują się w szklanych kieliszkach z prostymi ściankami i grubym dnem. Wszystkie posiadają unikatowe, czasem żywe, czasem zaś pastelowe, barwy. Świece Millefiori Milano rozlewane są ręcznie we Włoszech. W zależności od rozmiaru świece Millefiori Milano ważą 180 lub 300 gramów, zaś czas ich palenia wynosi odpowiednio 40 lub 55-60 godzin.

Dyfuzory zapachowe sposobem na piękny zapach we wnętrzu

Marka Millefiori Milano szybko wzbogaciła swój asortyment o dyfuzory pokojowe i to przede wszystkim z tego jest dzisiaj znana. Marka wierzy, że przestrzeń naszego domu bądź mieszkania jest naszą wizytówką. Podobnie, jak perfumy, które nosimy na ciele, nasze wnętrza również powinny posiadać cechy naszej osobowości. Dyfuzory zapachowe Millefiori Milano to rozwiązanie, które łączy w sobie styl i dyskrecję w każdej przestrzeni, oferując przyjemną moc rozprowadzanego po wnętrzu zapachu, bez nachalnego i przesadzonego wyglądu. Dyfuzory zapachowe Millefiori Milano zamknięte są w szklanych pojemnikach o różnych kształtach. Niektóre przypominają swoim kształtem apteczną butelkę, wykorzystywaną w ubiegłym wieku do przechowywania leków, inne zaś są cylindryczne i wysokie, z kolei te najbardziej nowoczesne posiadają prostokątny kształt o ostrych krawędziach. Wszystkie łączy jednak zawartość – wyrafinowana mieszanka olejków zapachowych  rozpraszana po wnętrzu dzięki drewnianym patyczkom. Dyfuzory pokojowe Millefiori Milano, nie tylko rozpraszają nasz ulubiony zapach, ale mogą też stanowić element dekoracyjny. Wyjątkowe kształty i eleganckie materiały potęgują siłę zapachu Millefiori Milano, by razem stać się naprawdę stylowym dodatkiem dekoracyjnym.

Millefiori Milano wychodzi też naprzeciw amatorom nowoczesnych rozwiązań i swoje dyfuzory umieszcza w formie elektronicznej, do włożenia do kontaktu. Jest to stylowe, ale dyskretne dla oka urządzenie, zdolne do wypełnienia wnętrza swoimi eleganckimi nutami zapachowymi aż do ośmiu tygodni. Posiada regulowaną intensywność zapachu. Do dyspozycji klientów pozostaje 12 ekskluzywnych zapachów Millefiori Milano.

Zapachy do samochodu Millefiori Milano

Millefiori Milano, zgodnie z dewizą „zapach, który nas otacza wpływa na nasz nastrój i samopoczucie” postanowiła zadbać również o przyjemny zapach w naszych samochodach. Millefiori Milano stworzyło odświeżacze samochodowe o nazwie „Icon”. Zapachy do samochodu Millefiori Milano mocuje się za pomocą funkcjonalnego klipsa do nawiewów znajdujących się na desce rozdzielczej. Zapewniają one trwały i niezakłócony zapach wewnątrz samochodu nawet przez dwa miesiące. Dzięki wymiennemu systemowi uzupełniania aromatu, zapach można wymieniać. Millefiori Milano stworzyło 16 zapachów do samochodów. Najpopularniejsze to te odświeżające – „Cold Water”. „Oxygen”, czy „Nero”, kwiatowe – „Magnolia Blossom”, „Sandalo Bergamotto” czy owocowe – „Pompelmo”, „Orangea Tea” czy „Grape Cassis”.